Řidiči, profesionálové, pravidelné školení

Jsme akreditovaným školícím centrem. Nabízíme výuku a výcvik pro získání skupiny C a C+E a organizování vstupního školení v rámci kvalifikačních kurzů.

Dále pro školení řidičů z povolání nabízíme Pravidelné školení držitelů řidičských oprávnění skupin C, C + E, D.

Školení se pořádají celý rok v 7 hodinových celcích. Upozorňujeme, že jakmile držitel starého osvědčení profesní způsobilosti řidiče podal žádost o výměnu, začíná běžet roční lhůta na provedení 7 hodinového pravidelného školení.

Nejbližší termíny najdete tadyJaké kurzy Vás čekají?

 

Výcvik v řízení skupiny C provádíme na vozidle Iveco ML 150 a na přípojném vozidle typu Schwarzmüller pro získání skupiny E.

Touto činností se zabýváme již od roku 2002 a také v rámci našeho akreditovaného školícího centra, které je umístěno na Lidická 17, Brno, s možností parkovat před učebnou ve dvoře.

Držitelem platného průkazu profesní způsobilosti řidiče musí být každý řidič, který řídí motorové vozidlo v rámci pracovně právního vztahu o celkové hmotnosti vyšší než 3500 Kg (Kategorie N2, N3) nebo obsaditelnosti motorového vozidla vyšší než 1 + 8 osob. (Kategorie M2, M3)

 
  • Žádost o přijetí do kurzu vstupního školení: týká se řidičů žádajících o průkaz profesní způsobilosti (140 / 280 hodin výuky) [DOC] [PDF]
  • Žádost o přijetí do kurzu pravidelného školení: týká se řidičů již vlastnících průkaz profesní způsobilosti (7 hodin výuky) [DOC] [PDF]