Co Vás v autoškole čeká a nemine

Naše kurzy zahajujeme dvakrát do měsíce, vždy v 16 hodin. Na zahájení se celá skupina domluví na dni, ve kterém bude probíhat teoretická výuka.

Teorie pro řidiče

Teoretická výuka probíhá zpravidla 1x týdně, v odpoledních hodinách - v době od 16:30 do 19:30 hodin. Pokud se domluvíme na individuálních kurzech nebo rychlokurzech, je možno absolvovat výuku i v dopoledních hodinách.

Praktické jízdy

Po absolvování nezbytné abecedy budoucího řidiče se začínají trénovat jízdy. Osnovou má daných 28 vyučovacích hodin jízd, které probíhající v době od 6:30 do 20:30 hodin. Podle domluvy studenta s instruktorem.

Jízdy si domluvíte individuálně na hodinách teoretické přípravy na učebně.

Vaše první jízda v autoškole proběhne na cvičišti. Pak se přesunete do malého provozu (málo frekventované silnice na okraji Brna). Po zvládnutí řízení v jednoduchých podmínkách, přejde výcvik do provozu velkého. Projedete se napříč Brnem.

Hodiny máme rozděleny následujícím způsobem

  • I. etapa: autocvičiště - minimální provoz, 7 vyučovacích hodin
  • II. etapa: středně těžký provoz - město, 12 vyučovacích hodin
  • III. etapa: těžký provoz - město, 9 vyučovacích hodin

Máte výběr z širokého množství kvalifikovaných učitelů.

Teoretická výuka je ucelenou formou přednášena ústně a doplněna audiovizuální technikou. Součástí teorie je i kurz zdravovědy a kurz údržby vozidla. Literaturu je možné zakoupit u nás, v autoškole.

Nejbližší termíny zahájení najdete zde.

Rychlokurz autoškoly

V případě zájmu je možné přípravné kurzy zvládnout za kratší než stanovenou dobu. Pokud máte o rychlokurz zájem, kontaktujte nás a jistě najdeme v mezích zákona řešení, které Vám bude vyhovovat.

 

Žádost o přijetí k výuce a výcviku [PDF] (Formulář je třeba tisknout OBOUSTRANNĚ!)

Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel [DOC] [DOCX] [PDF]